Naše nabídka

Fitness studio Birell Vám nabízí posilovnu, kardio zónu, fitness bar, strečinkovou zónu a zónu na funkční trenink.


Posilovna

Posilovna je vybavena stroji značky TECHNOGYM, které mají vynikající biomechaniku. Cvičení na těchto strojích je velmi efektivní, pohyb je plynulý a odpovídá přesně biomechanice lidského těla.

Posilovna nabízí 22 posilovacích strojů, 5 různých posilovacích lavic, osy a kotouče.

Činková zóna je vybavena jednoručními činkami od 1kg do 48kg.

fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness fitness

Kardio zóna

Kardio zóna vybavena třemi běžeckými trenažéry, třemi cross trenažéry, třemi cyklo trenažéry, dvěma bruslařskými trenažéry a jedním mutlifukčním stepperem.

kardio zona kardio zona kardio zona kardio zona kardio zona kardio zona

Fitness bar

V našem fitness baru namícháme koktejly dle Vašeho přání, nabídneme chlazené i nechlazené nápoje, stimulanty, iontové nápoje, proteinové a energetické tyčinky, čerstvé ovoce a mnohé další. Na fitness baru si také můžete zakoupit celá balení proteinů či sacharidů.

bar bar bar bar bar bar

Strečinková zóna

Střečinkovou zónu můžete využít pro Vaše cvičení. Můžete použít gymnastické míče, overbally, bosu, vybrační tyče nebo si zacvičit břicho, strečink nebo balační cvičení.

bar bar bar

Funkční trenink

Postavili jsme pro Vás trenažér pro funkční trenink, kde můžete cokoliv, co dokážete. Jsou zde žebřiny, lano na šplhání, hrazda, žebříky, bradla, hrazdy na přítahy, tyč na šplhání, expandery a TRX. Dále zde můžete využít ketllebelly, švihadla, medicimbály atd.

funkcni zona funkcni zona funkcni zona funkcni zona funkcni zona funkcni zona

Solárium

Extra silné turbo solárium, do kterého jsme instalovali novou technologii solárních trubic OxyTan x-TANsive s dvojím účinkem

1.dokonalé opálení díky vysokému podílu UV záření - hlubšímu pronikání kyslíku do vrstev kůže
2. Speciální červené " Beauty light " světlo podporující tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšující hydrataci a hladkost pokožky

solárium