Solárium

Provozní řád

Solárium MegaSun Tower T200 pureEnergy je vertikální EXTRA SILNÉ turbo solárium pro velmi intenzivní opálení.
Základním rysem modelu MegaSun Tower pure Energy T200 je inteligentní plán a inovativní nový kruhový ventilační systém bodyCool. Vzduch, který je vháněn skrz čtyři samostatné průduchy, kruhově cirkuluje okolo těla nejlepším možným směrem a zajišťuje dokonalý komfort.

Opalovací trubice Nejen kvalitní solárium, ale především kvalitní opalovací trubice, zajistí krásné a dlouhodobé opálení.
Proto jsme naše solárium vybavili špičkovými trubicemi - Max Warp / UVA výkon až 46,58 mW/cm2/, které nabízejí hloubkové a dlouhotrvající opálení a speciální trubice OxyTan x-TANsive.
Osázené trubice odpovídají ČSN /En 60335-2-27/A1/A2

Co je OxyTan x-TANsive Převratná novinka v opalování : jedna trubice - dva účinky
1. dokonalé opálení s dlouhodobým účinkem
2. hladká a krásná kůže

OxyTan x-TANsive působí pomocí vysokého podílu UV záření, které působí i v hlubších vrstvách kůže a zásobuje ji energií a kyslíkem. Čím více kyslíku, tím lepší opálení.
/ proto vznikají bílá místa na lopatkách a kostrči - v těchto místech dochází k menšímu prokrvení a výsledkem je menší opálení - i když záření je stejné, jako na zbytku těla /
OxyTan x-TANsive - Speciální červené světlo "Beauty Light" chrání tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšuje hydrataci a urychluje regeneraci. Také značně omezuje působení volných radikálů.

Solární kosmetika
Jedna z nejdůležitějších věcí, která by se měla dodržovat - je používání solární kosmetiky. Většina krémů vyživuje pokožku vitamíny A,E a urychluje proces zbrarvení pigmentu.
Krémy dodávají pokožce vlhkost a tím zpomalují proces stárnutí, pokožka se stává hebkou, jemnou a pružnou. Krémy se snadno vtírají, vstřebávají, mají příjemnou vůni a opálení krásně zafixují.
Nabízíme solární kosmetiku v jednorázových sáčcích nebo v tubách.

Zásady
• Vždy používejte poskytnuté ochranné brýle. Kontaktní čočky a sluneční brýle neposkytují dostatečnou ochranu.
• S dostatečným předstihem před opalováním odstraňte všechny kosmetické produkty a nepoužívejte opalovací krémy s ochranným faktorem ani přípravky urychlující opalování.
• V případě některých onemocnění může ultrafialové záření vést ke zhoršení symptomů a u některých léků k výskytu nežádoucích vedlejších účinků. V případě pochyb vyhledejte radu lékaře.
• Mezi prvními dvěma návštěvami solária vyčkejte alespoň 48 hodin.
• V jeden den se nikdy neopalujte na slunci i v soláriu.
• Vždy se řiďte doporučenou dobou pobytu v soláriu, intervaly mezi návštěvami a vzdálenosti od zdroje záření.
• Objeví-li se trvalé zduřeliny či podrážděná místa nebo dojde-li ke změně pigmentových znamének na kůži, vyhledejte lékaře.
• Citlivá místa, například jizvy, tetování a genitálie, před UV zářením vždy chraňte.

Solárium Solárium